preloader preloader

Donice ogrodowe

— Miejsce dla Twoich kwiatów.

Firma DREWDON produkuje solidnie wykonane donice ogrodowe wykonane z drewna sosnowego. Wysoka estetyka oraz duży asortyment donic, doniczek z sosny powoduje, że od wielu lat nasze produkty cieszą się zadowoleniem zarówno w Polsce i za granicą. Wykonujemy wyroby na zamówienie indywidualnie lub hurtowo z uwzględnieniem żądanych szczegółów. Zamówienia realizujemy zgodnie z wymaganiami klientów co do jakości, a także zgodnie z terminem realizacji.

Donica drewniana z bratkami

Donice drewniane do domu i ogrodu


Nasze doniczki drewniane z sosny świetnie nadają się do domu, nadadzą nowego blasku w Twoim ogrodzie, a duże donice wyśmienicie spiszą się jako donice balkonowe czy doniczki na taras. Przy produkcji donic sosnowych stosujemy tradycyjną metodę bednarską oraz impregnujemy jedynie ekologicznymi bejcami. Okucia wykonujemy ze stali ocynkowanej, malowanych na czarno lub zależnie od potrzeb klienta.

Aby obejrzeć katalog donic dębowych i sosnowych, w którym znajdują się wszystkie produkty ze standardowej oferty, kliknij w przycisk poniżej.

Zobacz wszystkie donice drewniane
Donice drewniane oleander

Piękny wygląd przez długie lata


Donice sosnowe w naszej ofercie posiadają bardzo korzystny stosunek jakości do ceny. Za wydatek, który nie obciąży mocno Twojego portfela, możesz otrzymać donicę, która po obsadzeniu w niej rośliny będzie dobrze się prezentowała — zarówno w ogrodzie jak i w domu. Bez względu na to, gdzie ją postawisz, wprowadzać będzie ciepło i klimat do pomieszczenia/ogrodu, w którym się znajduje.

Zainspiruj się


Zobacz, jak może wyglądać Twój ogród!

Zobacz także:


Donice dębowe

Zobacz więcej

Kwietniki

Zobacz więcej