preloader preloader

Ozdoby ogrodowe z drewna

— Małe jest piękne, a piękne cieszy.

Firma DREWDON produkuje solidnie wykonane donice ogrodowe i ozdoby wykonane z drewna. Wysoka estetyka oraz duży asortyment doniczek powoduje, że od wielu lat nasze produkty cieszą się zadowoleniem zarówno w Polsce i za granicą. Wykonujemy wyroby na zamówienie indywidualnie lub hurtowo z uwzględnieniem żądanych szczegółów. Zamówienia realizujemy zgodnie z wymaganiami klientów co do jakości, a także zgodnie z terminem realizacji.

Ozdoby ogrodowe z drewna

Ozdoby drewniane również do domu


Ozdoby ogrodowe w naszej ofercie składają się na małe donice, które dzielą się na cebrzyki (z dwoma uchwytami i ze sznurkiem), skopki (z jednym uchwytem), oraz faski (z jednym uchwytem i odwróconym dnem).

Aby obejrzeć katalog donic dębowych i sosnowych, w którym znajdują się wszystkie produkty ze standardowej oferty, kliknij w przycisk poniżej.

Zobacz wszystkie donice drewniane
Cebrzyki ozdoby ogrodowe

Drewno jest piękne


Do oferty ozdób ogrodowych również należą: Domki dla zwierząt. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, jak dobroczynny wpływ na nasze ogrody mają niektóre zwierzęta. Jeże? Nietoperze? W naszej ofercie znajdziesz domki. Domki dla owadów.

Zainspiruj się


Zobacz, jak może wyglądać Twój ogród!

Zobacz także:


Karmniki dla ptaków

Zobacz więcej

Budki lęgowe

Zobacz więcej