preloader preloader

Karmniki dla ptaków

— Małe schronienie dla każdego.

Nasze karmniki dla ptaków oraz budki lęgowe są solidnie wykonane i z pewnością przetrwają kilka sezonów. Nasz karmnik drewniany czy budka lęgowa umożliwia naszym klientom obcować z naturą oraz dbać o jej rozwój.

Karmnik dla ptaków na stojaku zimą

Z sosny, brzozy i dębu


Produkowane od kilku lat karmniki dla ptaków stały się hitem sprzedażowym na rynkach zagranicznych jak i w Polsce. Obecne zainteresowanie ekologią spowodowało zapotrzebowanie na domki dla ptaków w różnych odmianach z drewna dębowego, brzozowego oraz sosnowego, kryte gontem drewnianym, trzciną albo gałęzią brzozową.

Aby obejrzeć katalog karmników dla ptaków i budek lęgowych, w którym znajdują się wszystkie produkty ze standardowej oferty, kliknij w przycisk poniżej.

Zobacz wszystkie karmniki i budki
Okrągły karmnik dla ptaków wiszący

Dla ptaków wszystko


Od lat produkujemy budki lęgowe dla ptaków, podążając za nowoczesnym design'em i trendami narzucanymi z za granicy dlatego w naszej ofercie można znaleźć budki dla sikorek czy szpaków. Dzięki najwyższej jakości materiałów połączonej z długoletnim doświadczeniem oraz solinym wykonaniem firma DREWDON jest liderem na polskim rynku karmników i budek.

Zainspiruj się


Zobacz, jak może wyglądać Twój ogród!

Zobacz także:


Donice dębowe

Zobacz więcej

Budki lęgowe

Zobacz więcej

Donice ogrodowe

Zobacz więcej