preloader preloader

Donice dębowe

— Jakość najwyższej klasy.

Firma DREWDON produkuje solidnie wykonane donice dębowe. Wysoka estetyka oraz duży asortyment powoduje, że od wielu lat nasze produkty cieszą się zadowoleniem zarówno w Polsce i za granicą. Wykonujemy wyroby na zamówienie indywidualnie lub hurtowo z uwzględnieniem żądanych szczegółów. Zamówienia realizujemy zgodnie z wymaganiami klientów co do jakości, a także zgodnie z terminem realizacji.

Donice drewniane Ikea

Jakość pod każdym względem


Nasze donice dębowe świetnie nadają się do domu, nadadzą nowego blasku w Twoim ogrodzie, a duże donice dębowe wyśmienicie spiszą się jako donice dębowe balkonowe czy doniczki na taras. Donice drewniane dębowe tradycyjnie wykonujemy metodą bednarską, impregnując tylko ekologicznymi bejcami. Okucia wykonujemy ze stali nierdzewnej, malowanych na czarno lub pozostawiając je w ich surowym stanie.

Aby obejrzeć katalog donic dębowych i sosnowych, w którym znajdują się wszystkie produkty ze standardowej oferty, kliknij w przycisk poniżej.

Zobacz wszystkie donice drewniane
Palma obsadzona w donicy drewnianej dębowej

Elegancja drzemiąca w szlachetnym dębie


Donica dębowa jest jedną z najbardziej wytrzymałych i trwałych donic oferujących zdaniem wielu tak oczarowujący wygląd. Dzięki wysokiej jakości bejcy, którą przy produkcji donica jest malowana, donica połyskując wyróżnia się spośród donic wytwarzanych z innych materiałów. Właśnie ta naturalna bejca, idąc w parze z drewnem dębowym, gwarantuje najwyższą jakość, a co za tym idzie, radość przez wiele lat od zakupu!

Zainspiruj się


Zobacz, jak może wyglądać Twój ogród!

Zobacz także:


Donice ogrodowe

Zobacz więcej

Kwietniki

Zobacz więcej