preloader preloader

Kwietniki drewniane ogrodowe

— Idealne na balkon.

Kwietniki drewniane ogrodowe wyśmienicie spiszą się jako donice drewniane na taras czy kwietniki drewniane do domu. Kwietniki z drewna do ogrodu są wykorzystywane najczęściej do obsadzania roślin i tworzenia rabatówek. Do kwietników drewnianych dębowych można sypać bezpośrednio ziemię przed uprzednim wysypaniem na dno keramzytu. Doniczki ogrodowe służą ponad dekadę w domu i ogrodzie. Kwietniki drewniane do ogrodu cieszą się zadowoleniem zarówno w Polsce jak i Europie.

Kwietniki drewniane ogrodowe

Kwietniki ogrodowe drewniane do domu i ogrodu


Kwietniki drewniane stojące świetnie wyglądają na balkonie oraz nadają się do salonu. Ogrodowy kwietnik powinien być trwały i odporny na warunki atmosferyczne. Znajdziesz u nas także kwietniki drewniane na ścianę oraz wiszące kwietniki ogrodowe. Kwietniki drewniane są stylowe i jest to świetny pomysł na kwietnik ogrodowy.

Aby obejrzeć katalog donic dębowych i sosnowych, w którym znajdują się wszystkie produkty ze standardowej oferty, kliknij w przycisk poniżej.

Zobacz wszystkie donice drewniane
Barwne kwiaty w donicy drewnianej

Perfekcyjna oprawa dla twojego ogrodu


Bardzo dobrym pomysłem jest umieszczenie kwietników drewnianych na balkonie, jako donica, która zapewni dużo miejsca do popisu, z którego możesz skorzystać sadząc w doniczce pelargonie rabatowe. Na ich widok z pewnością pojawi się uśmiech na Twojej twarzy. Możesz także sadzić rośliny takie jak szczypiorek, groszek, bazylia i wiele innych.

Zainspiruj się


Zobacz, jak może wyglądać Twój ogród!

Zobacz także:


Donice dębowe

Zobacz więcej

Donice ogrodowe

Zobacz więcej